Polski kantor Bitcoin – dowiedz się więcej o nas

 

Bitcoin to nowoczesna waluta cyfrowa

 

 

Bitcoin to nowy rodzaj pieniądza oraz innowacyjna sieć płatności. To internetowa waluta, którą możesz wysłać w dowolne miejsce na świecie, gdzie dociera Internet. Bitcoin korzysta z technologii peer-to-peer, czyli funkcjonuje bez centralnej kontroli czy banków. Zarządzanie transakcjami i emisja Bitcoinów odbywa się poprzez sieć. Waluta cyfrowa działa na zasadzie open-source; jest to projekt publiczny, nikt nie posiada Bitcoin, nikt też nie jest jego właścicielem, nie może go również podrobić. Dzięki wielu unikalnym właściwościom ta nowa internetowa waluta umożliwia ekscytujące zastosowania, niedostępne wcześniejszym systemom płatności. Przez wielu uważana za największą innowację technologiczną ostatniego stulecia.

 

Kup i sprzedaj BTC na Cryptoo.pl

 

Jeżeli zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą giełdę Bitcoin, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Cryptoo.pl to polski kantor Bitcoin umożliwiający szybki zakup oraz sprzedaż waluty cyfrowej bez rejestracji oraz zbędnych formalności w walucie PLN, EUR, USD. U nas bez problemów wykonasz transakcję do kwoty 1000 zł bez rejestracji! Kupno i sprzedaż Bitcoin na naszej platformie jest bardzo intuicyjna i prosta, zwłaszcza dla nowych użytkowników tej internetowej waluty. Zapraszamy każdego do rejestracji swojego konta uczestnictwa w naszym Unikalnym Programie Partnerskim. Gwarantujemy bardzo wiele korzyści – otrzymasz wyższe limity pojedynczych transakcji oraz możliwość zarządzania swoim kontem. Poprzez indywidualny link referencyjny, zyskasz dostęp do udziału w zyskach naszej platformy.

 

Szybki zakup i sprzedaż Bitcoin

 

Użytkownicy naszej platformy mają do wyboru dwa rodzaje płatności, aby dokonać zakupu Bitcoin. Wymiana w naszym kantorze Bitcoin może być wykonana poprzez szybkie płatności Dotpay za dodatkową opłatą zgodnie z tabelą opłat i prowizji lub tradycyjnym przelewem. Cryptoo to profesjonalny i szybki kantor Bitcoin w Polsce. Naszą misją jest popularyzacja tej innowacyjnej waluty cyfrowej w całym kraju. Poprzez naszą platformę dążymy do ciągłego rozwoju idei zdecentralizowanego systemu płatności w kraju i za granicą. Wierzymy, że internetowa waluta wpływa pozytywnie na świat finansów i rozwiąże problem kosztowych przelewów bez udziału pośredników. Jeżeli zainteresował Cię sposób działania naszego kantoru Bitcoin, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz